Objav Rexton

Pôsobivý dizajn, komplexné zloženie inovatívnych technologických riešení, ktoré nepoznajú kompromis. Či už ide o päťmiestne alebo sedemmiestne prevedenie, môžete si byť istí, že aj najdlhšia cesta bude bezpečná, pohodlná a príjemná.

V novom tele nový duch - najnovšia verzia modelu Rexton je vybavená 2,2 litrovým dieselovým motorom vlastnej proveniencie s priamym vstrekovaním e-XDI LET (Low-End Torque), ktorý je výkonnejší, silnejší a má vyšší krútiaci moment ako predtým, pričom plní najprísnejšie a najnovšie emisné normy Euro 6.

INTERIÉR

FAREBNÉ VARIANTY

VLASTNOSTI VOZOV SSANGYONG

4WD pohon všetkých kolies

BEZPEČNOSŤ

Inteligentný systém núdzového brzdenia (AEBS)

Umožňuje poznať a predpovedať akékoľvek nebezpečenstvo zastavením vozidla aj bez zásahu vodiča. Brzdy sa automaticky aktivujú, keď systém sníma riziko čelnej zrážky.

Upozornenie na zmenu jazdného pruhu (LDW)

Systém signalizuje vodičovi prostredníctvom vizuálnej a akustickej indikácie neúmyselné odchýlky od jazdného pruhu.

Pomoc pri zmene jazdného pruhu (LCA)

Bezprostredne ohláste vodičovi všetky vozidlá, ktoré sa približujú zozadu zapnutím výstražného svetla na vonkajšom spätnom zrkadle.

Včasné varovanie pred kolíziou (FCW)

Systém zvukovým signálom pozorní vodiča aj zistí nebezpečenstvo na jeho jazdnom pruhu, ktorý vodič nevníma.

Pomocník diaľkových svetiel (HBA)

Svetlomety sa automaticky prepnú do režimu diaľkového svetla, keď systém detekuje iné vozidlo na vlastnej trajektórii, čím zlepšuje jazdu v noci.

Inteligentný systém detekcie zadných prekážok (RCTA)

Uľahčuje operácie cúvania a signalizuje vodičovi prítomnosť vozidiel prichádzajúcich z oboch strán.

Systém detekcie slepých uhlov (BSD)

Systém rozpozná blížiaci sa objekt z ľavého / pravého zadného rohu, ktorý vodič nedokáže vidieť a varuje vodiča viditeľným a počuteľným signálom.

Rozpoznanie dopravných značiek (TSR)

Identifikuje dopravné značky pomocou softvéru na rozpoznávanie znakov, ktorý ich reprodukuje na palubnom displeji a zvyšuje pocit istoty.

OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA

Nový Rexton je postavený na extrémne silných základoch. 
Konštrukcia karosérie je postavená s použitím 1,5Gpa ultra-pevnej ocele. V skutočnosti 81,7% oceľového plechu v karosérii vozidla využíva vysoko pevnú oceľ. To poskytuje vynikajúcu tuhosť a ochranu pri kolízii, aby sa maximalizoval bezpečný priestor v kabíne.

9 AIRBAGOV

Pre maximálnu ochranu cestujúcich pri náraze je vozidlo vybavené až 9 airbagmi * – najviac vo svojej triede. Patrí medzi ne kolenný airbag pre vodiča a spolujazdca a hlavové airbagy – bezpečnostné prvky, ktoré sa bežne nachádzajú len v prestížnych vozidlách.

* Dostupné pre modely ELX a Ultimate.

PROTIBLOKOVACÍ BRZDOVÝ SYSTÉM S ELEKTRONICKÝM ROZLOŽENÍM BRZDNEJ SILY

EBD-ABS vhodne rozdeľuje brzdnú silu na predné a zadné kolesá podľa zaťaženia cestujúcich a / alebo nákladu vozidla.

ELEKTRONICKÝ PROGRAM STABILITY

Systém ESP neustále monitoruje stav vozovky a stav vozidla a automaticky upravuje výkon motora a brzdenie vždy, keď vodič stratí kontrolu. Integruje systém ABS, aktívnu ochranu proti prevráteniu, protišmykovú reguláciu a pomoc pri brzdení.

BRZDOVÝ ASISTENT

BAS automaticky aktivuje plné brzdenie v prípade núdze, aby sa znížila brzdná dráha vozidla, aby sa zabránilo nehode.

ISOFIX

Vozidlo je vybavené uchytením detských sedačiek ISOFIX na zadné vonkajšie sedadlá, aby sa zabezpečilo pevné a pevné uchytenie detskej sedačky.

SYSTÉM MONITOROVANIA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Tlak v pneumatikách je niečo, čo vodič v novom Rextone nikdy nevie. Monitorovanie tlaku v pneumatikách je zabudované v elektronike vozidla a zobrazuje sa pomocou palubného počítača. Každá pneumatika je neustále kontrolovaná na tlak a vodič je okamžite varovaný pred nebezpečnými údajmi.

Systém riadenia zjazdu (HDC)

Pomoc rozjazdu do kopca (HSA)

ROZMERY