fbpx

SSANGYONG NOVÝM PARTNEROM DAC-U

SsangYong, kórejský špecialista na SUV autá, sa stáva novým platinovým partnerom nášho futbalového klubu a svojou podporou nám pomôže dosiahnuť vytýčené ciele aj v ďalšej sezóne.

Spolupráca medzi DAC a spoločnosťou SsangYong vznikla na základe spoločných ambícií presadiť sa na európskom trhu, a to za podmienky, že svojim klientom a fanúšikom poskytneme vysokokvalitné produkty a služby.

DAC 1904 je ambiciózny futbalový klub pracujúci s mladými, talentovanými hráčmi európskych parametrov a podobne aj SsangYong je skúsená medzinárodná značka s obrovským potenciálom, ktorá sa svojim portfóliom poctivých SUV áut presadzuje na slovenskom a európskom trhu. SsangYong je kórejský výrobca výnimočných vozidiel SUV, ktorých hlavná prednosť je nadštandardné spracovanie a predovšetkým bezkonkurenčný pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Slovo SsangYong v preklade znamená dvaja draci. Tak ako DAC, aj značka SsangYong dennodenne svedomito pracuje na dosiahnutí úspechu na vlastnom poli pôsobnosti.

„Sme nadšení, že takáto silná spoločnosť sa rozhodla podporiť náš projekt a podpísala spoluprácu s naším klubom,“ povedal za DAC 1904 Robert Lago, Partnership accouting manager klubu.

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Najstaršie kórejské SUV

Mercedes-Benz

Strategické partnerstvo

záruka 5 rokov

/100,000 km*