fbpx

Nové Korando!

Dokonalá rovnováha medzi pohodlím a efektívnosťou. Autentický crossover, ktorý v sebe spája tie najlepšie vlastnosti SUV a sedanu. Vďaka inovatívnym bezpečnostným systémom sa v ňom budete cítiť bezpečne. Korando využíva najnovšie technológie v oblasti informačnej zábavy, bezpečnosti a pohodlia, aby z každej cesty urobil voľný čas.

AKČNÝ MODEL KORANDO STYLE+ 

+ DODATOČNÉ ZVÝHODNENIE 1 000 € NA SKLADOVÉ VOZIDLÁ

INTERIÉR

FAREBNÉ VARIANTY

Biely interiér

Hnedý inreriér

Hnedý interér

Čierny interér

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Súčet jeho štruktúry, funkcií a technológií: perfektný balík ocenený 5 hviezdičkami Euro NCAP.

Výstraha zadnej priečnej premávky (RCTA)

Vodič je upozornený, keď snímač zistí prekážku v dráhe vozidla pri parkovaní alebo cúvaní.

Asistent pri zmene jazdného pruhu (LCA)

Pri pokuse o prejdenie do jazdného pruhu, v ktorom sa nachádza vozidlo vo vzdialenosti do 70 m a blíži sa vysokou rýchlosťou, LCA výstražne zabliká svetlami v spätných zrkadlách a ozve sa výstražný zvuk.

Systém udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LKA)

Systém LKA využíva prednú kameru na sledovanie vyznačených jazdných pruhov. Pri detekcii pokusu o zmenu jazdného pruhu bez predchádzajúcej signalizácie tento systém automaticky koriguje systém elektrického posilňovača riadenia tak, aby udržal vozidlo v pôvodnom jazdnom pruhu.

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEBS)

Pri rozpoznaní chodca alebo iného auta v predpokladanej dráhe vozidla systém AEBS automaticky znemožní akceleráciu a použije brzdy, aby sa znížilo riziko vážnej nehody.

Asistent rozjazdu do kopca (HSA)

Aby sa zabránilo pohybu vozidla dozadu pri rozjazde do kopca, funkcia HSA zachová vozidlo zabrzdené, až kým nepridáte plyn.

Asistent zjazdu z kopca (HDC)

Aktivovaním funkcie HDC pri jazde z extrémne strmých svahov vozidlo automaticky zaradí nízky rýchlostný stupeň a spustí prerušované brzdenie tak, aby ste bezpečne zišli dolu.

Signalizácia núdzového brzdenia (ESS)

Pri silnom brzdení funkcia ESS automaticky aktivuje varovné svetlá, aby varovala vodičov idúcich vzadu.

Aktívna ochrana proti prevráteniu (ARP)

Funkcia ARP deaktivuje plynový pedál a na jednotlivé kolesá aplikuje brzdnú silu tak, aby sa zabránilo prevráteniu vozidla pri manévroch vo vysokých rýchlostiach.

Plný počet hviezdičiek v testoch bezpečnosti EURO NCAP 2019

VLASTNOSTI VOZIDLA

MODERNÝ DIZAJN

Elegantný, priestranný a technologický dizajn interiéru s tvarmi, ktoré zdôrazňujú dynamiku, podstatu, športový charakter a eleganciu.

SILA INTELIGENTNÝCH TECHNOLÓGIÍ

Technológia DEEP CONTROL sa nebývalo približuje k cieľu dokonalej bezpečnosti. Či prechádzate mestom alebo vyrážate na diaľkové jazdy terénom, DEEP CONTROL prispieva k pocitu istoty a posúva bezpečnosť pri jazde na úplne novú úroveň.

Snímka obrazovky 2019-11-06 o 17.45.16

NAJLEPŠÍ VÝKON VO SVOJEJ TRIEDE

1,5-litrový motor GDI-Turbo poskytuje vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach motora, ako aj vynikajúce zrýchlenie pri štartovaní a predbiehaní s vysokým krútiacim momentom, takže jazda je vždy potešením. 1,6-litrový dieselový motor poskytuje vo svojej triede najlepší výkon za všetkých jazdných okolností.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Nové KORANDO sa môže pochváliť na svoju triedu mimoriadne objemným batožinovým priestorom. Dovnútra sa tak vojde takmer všetko, čo budete potrebovať. Kufor celkom nového KORANDO sa vďaka svojim veľkorysým 551 litrom batožinového priestoru prispôsobí potrebám daného okamihu.

MOTOR

Benzínový turbo motor 1.5 GDi

TECHNOLÓGIE

6-rýchlostná manuálna prevodovka

6-rýchlostná manuálna prevodovka ponúka jazdu plnú zábavy s čo najvyšším zapojením vodiča. Optimalizované sprevodovanie zaručuje plynulé a presné radenie, zvýšenú efektívnosť spotreby paliva a tichšiu jazdu.

6-rýchlostná automatická prevodovka AISIN

Prevodovka inštalovaná a preverená v jedných z najlepších vozov sveta, ponúka plynulé a tiché radenie s maximálnou efektivitou spotreby paliva.

Inteligentné jazdné režimy

Voliteľné jazdné režimy (Normal/Sport/Winter) optimalizujú distribúciu trakcie a rozvrhnutie radenia prevodových stupňov podľa potrieb vodiča a stavu vozovky.

Apple CarPlay a Google Android Auto

Môžete pripojiť svoj smartphone k displeju a telefonovať, kontrolovať správy a počúvať hudbu počas cestovania.

ROZMERY

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Najstaršie kórejské SUV

záruka 5 rokov

150 000 km/100 000 km*