fbpx

Objav TIVOLI GRAND

Výrazný bočný profil dodáva novému TIVOLI Grand sebavedomie a podčiarkuje praktickosť tohto rodinného kombi vozidla pre každodenné využitie. Vďaka elegantným aerodynamickým tvarom a LED svetlometom s automatickým výškovým nastavením vyžaruje z TIVOLI Grand výnimočnosť a prepracovanosť.

TIVOLI GRAND STYLE+ S NADŠTANDARDNOU VÝBAVOU ZADARMO

STYLE+ PAKET OBSAHUJE:

 • Signalizácia vzdialenosti pri parkovaní – vzadu
 • Vyhrievanie predných sedadiel
 • Vyhrievaný volant
 • Dvojzónová automatická klimatizácia
 • Sklá so zvýšeným tónovaním „PRIVACY GLASS“ (sklá v zadných bočných dverách a vo dverách batožinového priestoru), Zadný spojler so zabudovaným LED brzdovým svetlom
 • 16″ ALU disky, pneumatiky 205/65 R16

 

ĎALŠIE PRVKY ŠTANDARDNEJ VÝBAVY:

 • Chytré systémy a bezpečnostní asistenti
 • LED svetlá denného svietenia (predné a zadné)
 • Elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu
 • Tempomat
 • Kožený volant a kožená hlavica radiacej páky (MT)
 • Smart Audio Multimedia systém s 8″ dotykovým displejom, USB + IPod funkcia + zadná parkovacia kamera + Andriod Auto & CarPlay + DAB + BT handsfree
 • Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a sklopným kľúčom
 • Strešné lyžiny (čierna farba)

INTERIÉR

int

FAREBNÉ PREVEDENIA

VLASTNOSTI VOZIDLA

VEĽKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Základný objem batožinového priestoru v novom TIVOLI Grand je skvelých 720 litrov. Bez problémov tak zablíte na dovolenku celú rodinu alebo napríklad odveziete na chalupu všetko čo potrebujete. Vďaka variabilite zadných sedadiel možno objem rozšíriť až na 1440 litrov.

jpg

DôRAZ NA VÝKON 

Spoľahlivý č-valcový motor s turbodúchadlom, veľmi presné radenie a voľba inteligentných jazdných režimov Vám pomôžu prekonať akúkoľvek vzdialenosť s mimoriadnym pôžitkom z jazdy.

jpg

KOMFORT PREMYSLENÝ DO DETAILOV

Nastaviteľné sedadlá, veľkorysý priestor pre nohy na zadných sedadlách a veľky batožinový priestor ponúka vodičovi aj pasažierom skvelý komfort dotiahnutý do posledného detailu.

PREHĽADNÝ A MODERNÝ INFOTAINMENT

10,25″ farebný TFT-LCD prístrojový panel poskytuje širokú škálu informácií s obdivuhodnou ostrosťou a čistotou obrazu, čím značne obohacuje zážitok z jazdy.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Rodinné SUV TIVOLI Grand so svojimi komplexnými bezpečnostnými prvkami vás maximálne ochráni vo všetkých nebezpečných situáciách.

jpg

Aktívna ochrana proti prevráteniu (ARP)

Funkcia ARP deaktivuje plynový pedál a na jednotlivé kolesá aplikuje brzdnú silu tak, aby sa zabránilo prevráteniu vozidla pri manévroch vo vysokých rýchlostiach.

Signalizácia núdzového brzdenia (ESS)

Pri silnom brzdení funkcia ESS automaticky aktivuje varovné svetlá, aby varovala vodičov idúcich vzadu.

Asistent zjazdu z kopca (HDC)

Aktivovaním funkcie HDC pri jazde z extrémne strmých svahov vozidlo automaticky zaradí nízky rýchlostný stupeň a spustí prerušované brzdenie tak, aby ste bezpečne zišli dolu.

Asistent rozjazdu do kopca (HSA)

Aby sa zabránilo pohybu vozidla dozadu pri rozjazde do kopca, funkcia HSA zachová vozidlo zabrzdené, až kým nepridáte plyn.

Vysoko odolná oceľová konštrukcia

AIRBAG

TIVOLI GRAND je vybavený 7 airbagmi. Bezpečnosť cestujúcich je najvyššou prioritou a Tivoli ponúka najlepší štandard v triede.

MOTOR

Spoľahlivý 4-valcový motor s turbodúchadlom, veľmi presné radenie a voľba inteligentných jazdných režimov vám pomôžu prekonať akúkoľvek vzdialenosť s mimoriadnym pôžitkom z jazdy.

xlv-motor1

1.5 GDi-Turbo benzínový motor

Max. výkon 163 k / 5500 ot./min

Max. krútiaci moment (s MT) 280 Nm / 1500 – 4000 ot./min 1

Inteligentné režimy jazdy (len pre modely automatickou prevodovkou)

jpg

Inteligentné jazdné režimy Voliteľné jazdné režimy (Normal / Sport / Winter) optimalizujú trakciu a správanie vozidla vrátane zmeny prevodov automatickej prevodovky podľa aktuálnych preferencií vodiča a stavu vozovky.

Normal

Základný jazdný režim, ktorý poskytuje vodičovi vyrovnaný výkon vozidla a optimálnu spotrebu paliva.

Sport

Jazdný režim určený pre rýchlejšiu akceleráciu a dynamický štýl jazdy

Winter

Rozjazd vozidla prebieha na zaradený 2. rýchlostný stupeň (1. sa vynechá), čo zlepšuje záber pneumatík na klzkej vozovke.

ROZMERY

Videogaléria

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Najstaršie kórejské SUV

záruka 5 rokov

150 000 km/100 000 km*