fbpx

Nové Tivoli

Štýlový vzhľad podčiarkuje nový dizajn prednej masky dokreslený charakteristickými červenými prvkami. Elegancia a jedinečnosť dotvára osobitú charizmu tohto kompaktného modelu, ktorý vám bude inšpiráciou pre každý deň.

Tivoli vám ponúkne mimoriadny pôžitok z jazdy. Pri konfigurácii tohto modelu navyše môžete voliť medzi ľubovoľnou kombináciou 2WD/4WD a MT/AT.

INTERIÉR

11P_EU_LHD_LIGHT GREY INTERIOR

FAREBNÉ VARIANTY

Svetlo-šedý dvojtónový interiér

Burgundský dvojtónový interiér

Čierny interiér

BEZPEČNOSŤ

Zaistíme vašu maximálnu ochranu v rozsahu 360 stupňov. Naše komplexné bezpečnostné prvky vás maximálne ochránia vo všetkých mysliteľných situáciách.

Snímka obrazovky 2019-09-07 o 18.36.07

Výstraha zadnej priečnej premávky (RCTA)

Vodič je upozornený, keď snímač zistí prekážku v dráhe vozidla pri parkovaní alebo cúvaní.

Asistent pri zmene jazdného pruhu (LCA)

Pri pokuse o prejdenie do jazdného pruhu, v ktorom sa nachádza vozidlo vo vzdialenosti do 70 m a blíži sa vysokou rýchlosťou, LCA výstražne zabliká svetlami v spätných zrkadlách a ozve sa výstražný zvuk.

Systém udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LKA)

Systém LKA využíva prednú kameru na sledovanie vyznačených jazdných pruhov. Pri detekcii pokusu o zmenu jazdného pruhu bez predchádzajúcej signalizácie tento systém automaticky koriguje systém elektrického posilňovača riadenia tak, aby udržal vozidlo v pôvodnom jazdnom pruhu.

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEBS)

Pri rozpoznaní chodca alebo iného auta v predpokladanej dráhe vozidla systém AEBS automaticky znemožní akceleráciu a použije brzdy, aby sa znížilo riziko vážnej nehody.

Asistent rozjazdu do kopca (HSA)

Aby sa zabránilo pohybu vozidla dozadu pri rozjazde do kopca, funkcia HSA zachová vozidlo zabrzdené, až kým nepridáte plyn.

Z kopca

Asistent zjazdu z kopca (HDC)

Aktivovaním funkcie HDC pri jazde z extrémne strmých svahov vozidlo automaticky zaradí nízky rýchlostný stupeň a spustí prerušované brzdenie tak, aby ste bezpečne zišli dolu.

x150-kocsisor

Signalizácia núdzového brzdenia (ESS)

Pri silnom brzdení funkcia ESS automaticky aktivuje varovné svetlá, aby varovala vodičov idúcich vzadu.

x150-savtarto

Aktívna ochrana proti prevráteniu (ARP)

Funkcia ARP deaktivuje plynový pedál a na jednotlivé kolesá aplikuje brzdnú silu tak, aby sa zabránilo prevráteniu vozidla pri manévroch vo vysokých rýchlostiach.

szerkezet-tivoli

Vysoko odolná oceľová konštrukcia

Snímka obrazovky 2019-09-07 o 19.06.55

AIRBAG

7 airbagov

  1. Airbag vodiča ԯ
  2. Kolenný airbag vodiča 
  3. Predný airbag spolujazdca 
  4. Airbagy na ochranu hrudníka 
  5. Hlavové airbagy (vľavo/vpravo) na predných sedadlách (vľavo/vpravo

VLASTNOSTI VOZIDLA

Snímka obrazovky 2019-09-07 o 20.23.08

ÚPLNE NOVÉ MOTORY VYVINUTÉ V EURÓPE

Nové 1,5 litrové benzínové motory Ssangyong sú vyrobené zo zliatiny hliníka, rovnako ako 1,6 litrové dieselové motory Ssangyong s priamym vstrekom paliva a turbodúchadlom s variabilnou geometriou lopatiek. Oba boli vyvinuté v Európe a spĺňajú štandardy emisie škodlivých látok Euro 6.

Snímka obrazovky 2019-09-07 o 18.10.02
SILA INTELIGENTNÝCH TECHNOLÓGIÍ

Technológia DEEP CONTROL sa nebývalo približuje k cieľu dokonalej bezpečnosti. Či prechádzate mestom alebo vyrážate na diaľkové jazdy terénom, DEEP CONTROL prispieva k pocitu istoty a posúva bezpečnosť pri jazde na úplne novú úroveň.

Snímka obrazovky 2019-09-07 o 18.10.13

BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Pre Vašu bezpečnosť a bezpečnosť členov Vašej rodiny bola karoséria Tivoli plánovaná tak, aby bola mimoriadne pevná a masívna. Je na 71% vyrobená z veľmi nákladnej, ale v porovnaní s tradičnou oceľou z ľahšej a omnoho pevnejšej ocele (40% karosérie je priam z ultrapevnej bórovej ocele). Prvky karosérie, ktoré sú najviac vystavené silovým účinkom prípadných nárazov, boli vyrobené dokonca špeciálnou technológiou, ktorou sa strojnásobuje odolnosť normálnej ocele.

haa
Upozornenie na únavu vodiča (DAA)

Spôsob jazdy sa nepretržite monitoruje, a hneď ako sa zistí, že vodič môže byť ospalý, funkcia DAA spustí výstražný zvuk a odporučí vodičovi, aby si dal prestávku.

MOTOR

Tivoli ponúka na výber dva úsporné a preukázateľne spoľahlivé motory. Ktorýkoľvek z nich si vyberiete, Tivoli vám zaručí nekonečnú radosť z jazdy

xlv-motor1

Benzínový motor 1.5 GDi-Turbo

Max. výkon 163 k/5 500 ot./min

Max. krútiaci moment (s manuálnou prevodovkou) 280 Nm/1 500 ~ 4 000 ot./min

xlv-motor2

Dieselový motor e-XDi 160

Max. výkon 136 k/4 000 ot./min

Max. krútiaci moment (s automatickou prevodovkou) 324 Nm/1 500 ~ 2 500 ot./min

TECHNOLÓGIE

6-rýchlostná manuálna prevodovka

6-rýchlostná manuálna prevodovka ponúka jazdu plnú zábavy s čo najvyšším zapojením vodiča. Optimalizované sprevodovanie zaručuje plynulé a presné radenie, zvýšenú efektívnosť spotreby paliva a tichšiu jazdu.

6-rýchlostná automatická prevodovka AISIN

Prevodovka inštalovaná a preverená v jedných z najlepších vozov sveta, ponúka plynulé a tiché radenie s maximálnou efektivitou spotreby paliva.

Inteligentné jazdné režimy

Voliteľné jazdné režimy (Normal/Sport/Winter) optimalizujú distribúciu trakcie a rozvrhnutie radenia prevodových stupňov podľa potrieb vodiča a stavu vozovky.

10,25” farebný TFT-LCD prístrojový panel

Celkom nový prístrojový panel poskytuje širokú škálu informácií s obdivuhodnou ostrosťou a čistotou obrazu, čím značne obohacuje zážitok z jazdy.

info

ROZMERY

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Najstaršie kórejské SUV

záruka 5 rokov

150 000 km/100 000 km*