fbpx

Takto Vám sprostredkujeme testovaciu jazdu.

V súčasnej situácii je mnoho klientov, ktorý by si radi dopriali vozenie sa na novom aute, avšak nechcú kupovať tzv. mačku vo vreci, nakoľko možnosť testovacej jazdy a vôbec spoznania konkrétneho modelu ako takého v momentálnej situácii nie je. Napriek tomu, že my sme presvedčení o kvalitách značky Ssang Yong, rozumieme potrebe testovacej jazdy a preto sme pre Vás vymysleli jedinečný spôsob ako Vám tento zážitok sprostredkovať a neukrátiť Vás oň.

Je to veľmi jednoduché a prebieha to nasledovne:

  1. Zákazník so záujmom o testovaciu jazdu Nás osloví prostredníctvom online formulára  (link na online formulár testovaciu jazdu)
  2. Náš predajca sa s Vami telefonicky spojí a dohodne si termín a čas jazdy, ktorý vyhovuje Vám a nám dáva dostatok času na prípravu auta.
  3. Prebehne príprava auta na dohodnutý termín a teda všetky úkony, ktoré sú potrebné na jeho dokonale vydezinfikovanie. Všetky časti automobilu, ktoré sú exponovane dotykom, ako napríklad kľučky, volant, ovládače a pod. sa vyčistia mechanicky použitím Isopropylalkoholu. Na záver, ako čerešnička na torte sa v interiéri auta ponechá dezinfekčný sprej a auto sa pri vnútornej recirkulácii dezinfikuje 15 minút. Výsledkom je interiér zbavený akýchkoľvek vírusov a baktérií a navyše obohatený príjemnou vôňou.
  4. Zákazník sa dostaví pred autosalón, kde na neho bude čakať testovacie auto a vo vonkajších priestoroch sa podpíše nevyhnutná administratíva potrebná k jazde. Tak ako je to už dnes zvykom, od záujemcu požadujeme mať adekvátnu ochranu tvare počas pobytu v automobile.
  5. A teraz to najlepšie: Pred jazdou, ktorá bude celý čas doprevádzaná našim predajcom, idúcim v aute pred Vami, sa Vám v testovacom aute aktivuje bluetooth na pripojenie mobilného telefónu.

Vďaka tomuto opatreniu budete môcť počas celého trvania testovacej jazdy klásť otázky, dotazovať sa a zároveň Náš predajca Vám o aute porozpráva a predstaví ho na diaľku.

    6. Po testovacej jazde sa podpíše odovzdanie vozidla a zákazník si odnáša prijemný pocit, ktorý potvrdí jedinečnosť modelov SsangYong.

 

Vyššie popísaná jazda trvá približne 10 – 15 minút. V prípade, že Vám auto vyhovuje a Vy sa ako budúci majiteľ skvelého automobilu neviete dočkať až sa budete voziť v rovnakom, ale na svojom vlastnom, ani to nie je problém.

Na počkanie sa Vám pripravia podklady na rezerváciu alebo objednanie automobilu s tým, že ďalšie stretnutie je nevyhnutné až pri jeho odovzdávaní.

Áno je to také jednoduché, neváhajte a zaregistrujte sa na testovaciu jazdu TU.

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Najstaršie kórejské SUV

Mercedes-Benz

Strategické partnerstvo

záruka 5 rokov

/100,000 km*