Ssangyong Tivoli je tu!

Investície v hodnote stoviek miliónov eur, 4 roky vývoja, nová modulárna podvozková platforma, športový a moderný dizajn, náročne vytvorený interiér, nové motory a vysoká úroveň bezpečnosti najstaršieho výrobcu automobilov v Južnej Kórei a špecialistu na vozidlá SUV a pohon 4×4.

INTERIÉR

FAREBNÉ VARIANTY

BEZPEČNOSŤ

SsangYong Tivoli je vybavený množstvom aktívnych bezpečnostných systémov, ktoré pomáhajú vodičovi a cestujúcim vo všetkých jazdných podmienkach: AEBS (Autonómny systém núdzového brzdenia), ktorý umožňuje poznať a predpovedať akékoľvek nebezpečenstvo zastavením vozidla aj bez zásahu vodiča, ABS (Asistenčný brzdový systém), EBD (elektronicky rozpoznaná brzda), HSA (asistovaný štart), TPMS (systém monitorovania tlaku v pneumatikách) a oveľa viac.

Dvojitý predpínač & CLT

V prípade zrážky predpínač napína bezpečnostný pás okolo hrudníka a brucha, čím zabraňuje zraneniu pri zrážkach s predmetmi umiestnenými pred cestujúcim.

Výnimočný brzdný účinok

Veľké rozmery predných a zadných diskov výrazne znižujú brzdnú dráhu.

TPMS

systém monitorovania tlaku v pneumatikách

ESP

Elektronický program stability

ISO FIX

Príprava pripojení ISO-FIX

Vysoko odolná oceľová konštrukcia

AIRBAG

Tivoli je vybavený 7 airbagmi. Bezpečnosť cestujúcich je najvyššou prioritou a Tivoli ponúka najlepší štandard v triede

VLASTNOSTI VOZIDLA

ÚPLNE NOVO VYVINUTÉ MOTORY A PREVODOVKY

Nové 1,6 litrové benzínové motory Ssangyong vyrobené v plnej miere zo zliatiny hliníka, a podobne 1,6 litrové dieselové motory Ssangyong s priamym vstrekom paliva a turbodúchadlom s variabilnou geometriou lopatiek, ktoré boli vyvinuté v Európe a spĺňajú štandardy emisie škodlivých látok Euro 6.

Pohon všetkých kolies AWD

Úplne automaticky fungujúci pohon všetkých kolies Aktív AWD pri normálnom stave vozovky poháňa na 100% predné kolesá pre zníženie spotreby paliva. Ako sa stav cesty zhoršuje, a ktorákoľvek časť systému zaregistruje šmyk kolesa, elektronická riadiaca jednotka presunie za zlomok sekundy na zadné kolesá potrebný pohon.

BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Pre Vašu bezpečnosť a bezpečnosť členov Vašej rodiny bola karoséria Tivoli plánovaná tak, aby bola mimoriadne pevná a masívna. Je na 71% vyrobená z veľmi nákladnej, ale v porovnaní s tradičnou oceľou z ľahšej a omnoho pevnejšej ocele (40% karosérie je priam z ultrapevnej bórovej ocele). Prvky karosérie, ktoré sú najviac vystavené silovým účinkom prípadných nárazov, boli vyrobené dokonca špeciálnou technológiou, ktorou sa strojnásobuje odolnosť normálnej ocele.

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK Z JAZDY AJ V NÁROČNÝCH PODMIENKACH

Podvozková platforma a hnacie ústrojenstvo Tivoli sú navrhnuté tak, aby vozidlo obstálo na ceste aj v teréne, zodpovedajúc legendárnej spoľahlivosti značky a aby jeho šoférovanie bolo za všetkých okolností príjemné a bezpečné.

MOTOR

Benzínový motor E-XGi160

Novo vyvinutý benzínový motor 1,6 litrov dodáva maximálny výkon 128 CV / 6,000 ot./min. S krútiacim momentom 160 Nm / 4,600 ot./min. Pre optimálny výkon nie len v meste. Hladiny NVH týkajúce sa hluku a vibrácií sú obmedzené na minimum.

E-XDi160 Dieselový motor

Dieselový motor e-XDi 160 (115 CV / 3,400-4,000 rpm a 300 Nm / 1,500-2,500 ot./min.) Bol navrhnutý tak, aby minimalizoval spotrebu paliva a zvýšil výkon. Motor je vybavený technológiou E-VGT (Energy Variable Geometry Timing) piatej generácie na maximalizáciu výkonu vo všetkých jazdných podmienkach.

Inteligentné režimy jazdy (len pre modely automatickou prevodovkou)

Komfortný

Komfortný režim uľahčuje manévrovanie pri parkovaní alebo jazde pri nízkej rýchlosti.

Normálny

Normálny režim udržuje neutrálnu reakciu na riadenie, ideálny pre jazdu pri stredných až vysokých rýchlostiach.

Športový

Režim Sport zvyšuje citlivosť pri riadení pri vysokých rýchlostiach, zabezpečuje najvyššiu úroveň kontroly a presnosť jazdy

ROZMERY

60 rokov skúseností

Prvý kórejský výrobca vozidiel

Špecialista na 4x4

Tradícia od roku 1974

Mercedes-Benz

Strategické partnerstvo

záruka 5 rokov

/100,000 km*